درباره ما

درباره شرکت محیط صنعت ایمن پایش

 

محیط و صنعت ایمن پایش

این شرکت از سال 1396فعالیت خود را آغاز نموده و با تاکید بر دانش و توانمندی کارکنان متعهد و متخصص خود، با الگو قرار دادن سیستم مدیریت یکپارچه و رعایت الزامات استانداردهای iso18001، iso9001، iso14001 موفق به اخذ گواهینامه سیستم مدیریت یکپارچه IMS شده و فعالیت خود را با نام شرکت محیط و صنعت ایمن پایش به شماره ثبت 510108 و گواهینامه آزمایشگاه معتمد کشوری از سازمان حفاظت از محیط زیست به شماره 7358-98-101 از سال 1396 ادامه داده است.

پایش آلاینده های زیست محیطی

شرکت محیط و صنعت ایمن پایش، در زمینه ارائه خدمات زیست محیطی از جمله پایش و آنالیز آلاینده های زیست محیطی در بخش های مختلف هوا، صوت، پارامترهای فیزیکوشیمیایی و میکروبی آب و پساب و خدمات آموزشی و مشاوره ای در زمینه ایمنی، بهداشت و محیط زیست در سراسر کشور فعالیت می نماید.

اهداف محیط و صنعت ایمن پایش

این شرکت با هدف بهبود وضعیت محیط زیست و کاهش آلودگی ها آزمایش هایی را به صورت فصلی و دوره ای برای آنالیز آلودگی های محیط زیست انجام می دهد که موجب کاهش هزینه در زمینه اثرات زیست محیطی می باشد.
محیط و صنعت ایمن پایش در راستای همکاری با شرکت ها و صنایع و … به عنوان آزمایشگاه معتمد محیط زیست خدماتی آزمایشگاهی خود را با بالاترین کیفیت و پیشرفته ترین دستگاه ها انجام می دهد. مطالعه و خدمات ارائه شده برای کنترل و سنجش میزان آلایندگی ها برای کاهش آلودگی به صورت عملی و اجرایی از جمله فعالیت های این ما می باشد.

هر گونه کپی‌برداری جزئی یا کلی از مطالب محیط صنعت بدون کسب مجوز مکتوب ممنوع است. حقوق این سایت به شرکت محیط صنعت ایمن پایش تعلق دارد..
ساخته شده توسط :طرح و وب