درباره ما

آنچه در این مقاله می خوانید :

درباره شرکت محیط صنعت ایمن پایش

 

محیط و صنعت ایمن پایش

این شرکت از سال 1396فعالیت خود را آغاز نموده و با تاکید بر دانش و توانمندی کارکنان متعهد و متخصص خود، با الگو قرار دادن سیستم مدیریت یکپارچه و رعایت الزامات استانداردهای iso18001، iso9001، iso14001 موفق به اخذ گواهینامه سیستم مدیریت یکپارچه IMS شده و فعالیت خود را با نام شرکت محیط و صنعت ایمن پایش به شماره ثبت 510108 و گواهینامه آزمایشگاه معتمد کشوری از سازمان حفاظت از محیط زیست به شماره 7358-98-101 از سال 1396 ادامه داده است.

پایش آلاینده های زیست محیطی

شرکت محیط و صنعت ایمن پایش، در زمینه ارائه خدمات زیست محیطی از جمله پایش و آنالیز آلاینده های زیست محیطی در بخش های مختلف هوا، صوت، پارامترهای فیزیکوشیمیایی و میکروبی آب و پساب و خدمات آموزشی و مشاوره ای در زمینه ایمنی، بهداشت و محیط زیست در سراسر کشور فعالیت می نماید.

اهداف محیط و صنعت ایمن پایش

این شرکت با هدف بهبود وضعیت محیط زیست و کاهش آلودگی ها آزمایش هایی را به صورت فصلی و دوره ای برای آنالیز آلودگی های محیط زیست انجام می دهد که موجب کاهش هزینه در زمینه اثرات زیست محیطی می باشد.
محیط و صنعت ایمن پایش در راستای همکاری با شرکت ها و صنایع و … به عنوان آزمایشگاه معتمد محیط زیست خدماتی آزمایشگاهی خود را با بالاترین کیفیت و پیشرفته ترین دستگاه ها انجام می دهد. مطالعه و خدمات ارائه شده برای کنترل و سنجش میزان آلایندگی ها برای کاهش آلودگی به صورت عملی و اجرایی از جمله فعالیت های این ما می باشد.