در تمام صفحات، فلش های مشکی نزدیک منو نشان می دهد که آن گزینه یا زیرمنو انتخاب شده است، در این موارد، این انتخاب با استفاده از کلید های بالا و پایین تغییر یا با دکمه “Enter” تایید می شود. در صفحاتی که در آن پارامتر انتخاب شده تغییر می یابد، با استفاده از دکمه های بالا و پایین می توان آن مقدار را تغییر داد یا با استفاده از دکمه منو می توان بین گزینه های مختلف جابجا شد. با فشار دکمه MENU می توان به پارامتر بعدی در منوها رفت که در آنجا، آن پارامتر با رنگ مخالف نشان داده می شود. 

از دستگاه تستو برای سنجش گازهای دودکش در آزمایشگاه هوا و صدا استفاده می شود. آزمایشگاه محیط زیست با استفاده از این دستگاه می توانند میزان آلودگی ها در دودکش ها را آنالیز و بررسی کنند.

خاموش و روشن کردن تستو

برای روشن کردن دستگاه، دکمه POWER را به مدت 1 ثانیه فشار دهید، فشار این دکمه به مدت 3 ثانیه باعث خاموش شدن دستگاه می شود. دستگاه را می توان با باطری یا منبع تغذیه خارجی خاموش و روشن کرد.  بعد از خالی شدن شارژ باطری ها، به منظور جلوگیری از ترکیدن16 آنها، دستگاه به طور اتوماتیک خاموش می شود. 

وضعیت شارژ باطری در قسمت راست و بالای صفحه نمایش نشان داده می شود.  اگر دستگاه بلافاصله بعد از روشن شدن اولیه، خاموش شود، به این معنی است که شارژ باطری ها خالی شده و باید شارژ شود.  زمانی که دستگاه بدون استفاده باقی می ماند، بعد از مدت زمان مشخص شده در منوی تنظیمات در قسمت “Power off” خاموش می شود. 

در شروع کار، دستگاه گرم می شود17، که با نماد ساعت شنی18 در گوشه چپ در بالای صفحه نمایش مشخص می شود که طی آن مدارهای الکترونیکی تثبیت می شوند. طی این مرحله، توصیه می شود از هر گونه کالیبراسیون19 یا اندازه گیری خودداری شود. منوها برای انجام تنظیمات جهت تست قابل دسترس است. 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button