طرز استفاده دستگاه تستو testo

در این مقاله در مورد محصول testo 350 با تنظیمات نسخه کشور بریتانیا توضیحاتی می دهد. این مطلب را با دقت بخوانید و قبل از استفاده از آن با دستگاه سنجش گازهای خروجی testo آشنا شوید و به بخش مربوط به ایمنی و هشدار برای جلوگیری از آسیب دیدن و خرابی محصول، توجه ویژه بکنید. آزمایشگاه معتمد محیط زیست ایمن پایش از این دستگاه برای سنجش گازهای خروجی از دودکش استفاده می کند.

نمایش توضیحات 
 نشان دهنده آسیب های جدی 
 نشان دهنده آسیب های جزئی 
 نشان دهنده شرایط که منجر به خرابی محصول می شوند 
  • محصول را به درستی و برای اهداف مشخص شده و در قالب پارامترهای مشخص شده در داده های فنی به کار بگیرید. به اجبار برای کار دیگری از آن استفاده نکنید.
  • اگر نشانه هایی از خرابی در خطوط تغذیه یا واحد اصلی یا محفظه وجود داشت، از دستگاه استفاده نکنید. از دستگاه برای اندازه گیری در بخش های بدون عایق یا زنده استفاده نکنید. محصول را در کنار مواد حلال قرار ندهید. از هیچ خشک کننده ای استفاده نکنید.
  • فقط از نکات مربوط به تعمیرات و نگهداری اشاره شده در این سند استفاده کنید.، مراحل توضیح داده شده را به دقت دنبال کنید. فقط از لوازم یدکی اورجینال مخصوص testo استفاده کنید.
  • هرگونه کار اضافی با این دستگاه باید توسط کارکنان متخصص testo انجام بگیرد. در غیر اینصورت، testo مسئولیت مربوط به عملکرد درست اندازه گیری بعد از تعمیر و تایید اعتبار گواهی، قبول نمی کند.
  • از دستگاه در فضای بسته و خشک استفاده کنید و از آن در برابر رطوبت و باران محافظت کنید.
  • دماهای نشان داده شده روی پراب ها/ حسگرها فقط به دامنه اندازه گیری حسگرها بستگی دارند. از خطوط کنترلی و تغذیه در دمای بیشتر از 70oC استفاده نکنید مگر اینکه مجاز به استفاده در دماهای بالاتر باشید.
  • سیستم اندازه گیری شده یا محیط اندازه گیری شده ممکن است خطراتی داشته باشند، ضوابط ایمنی معتبر در منطقه خود را در زمان اجرای اندازه گیری ها به یاد داشته باشید.

نمادها و استانداردهای نوشتاری تستو

نمایش توضیحات 
 نکته : اطلاعات بیشتر یا اطلاعات پایه 
 عمل : مراحل بیشتر، مراحلی که باید دنبال شود. 
 عمل : یک مرحله یا یک مرحله اختیاری 
 نتیجه عمل 
 عناصر دستگاه، صفحه نمایش دستگاه یا رابط برنامه 
 کلیدهای کنترل دستگاه یا دکمه های رابط برنامه 
 دستورالعمل ها/ مسیرهای درون منو 
 ورودی های نمونه 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button